Wolf Gold Graj online Graj online

Wolf Gold

  • wolf gold slot za darmo
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Wolf Gold – darmowy automat do gry

Wolf Gold automat do gry to jeden z najpopularniejszych slotów ostatnich lat. Za produkcją stoi popularne Pragmatic Play, które cieszy się opinią jednego z najlepszych dostawców w świecie iGamingu. Dowodem na potwierdzenie krążącej w sieci opinii o tej firmie jest to, że Wolf Gold miał swoją premierę w 2017 roku i nadal konkuruje ze wszystkimi innymi maszynami. Gra hazardowa prezentuje się bardzo standardowo i gdyby nie zastosowanie Jackpotu oraz kilku interesujących funkcji bonusowych, nie wyróżniałaby się niczym szczególnym. Tematyka automatu obraca się wokół dzikich zwierząt oraz tytułowego wilka wyjącego do Księżyca.

Na naszym portalu maszyna została udostępniona w wersji Wolf Gold za darmo, więc zawsze można własnoręcznie sprawdzi, na czym opiera się jej sukces. Uruchomienie maszyny w tym trybie nie wymaga rejestracji i logowania się na swoje konto. Wystarczy po prostu odnaleźć wybrany tytuł, uruchomić go i po chwili będzie można bawić się z wykorzystaniem fikcyjnych pieniędzy.

Najważniejsze informacje o grze Wolf Gold

To standardowy wideo slot, który na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się w tłumie innych podobnych produkcji. Wszystko zmienia się przy bliższym poznaniu. Za produkcję odpowiada Pragmatic Play – firma znajdująca się w absolutnej czołówce, jeśli chodzi o popularność wśród graczy, co jest zapewnieniem przyjemnej i rzetelnej rozgrywki. Symbole w Wolf Gold online losują się na pięciu bębnach, które wyświetlają po trzy symbole. Wygrane formują się na 25 zawsze aktywnych liniach wygrywających. Zakład ustawia się w standardowy sposób i wynosi od 0,25 do 125, za jeden obrót. Zwrot pieniędzy do gracza (RTP) stoi na bardzo wysokim poziomie 96%, co jest doskonałym wynikiem przy maszynie, która oferuje możliwość trafienia wysokiego Jackpotu.

Standardowo dla produkcji Pragmatic Play można tutaj zastosować funkcję automatycznej gry, z wyborem liczby obrotów, oraz kilku dodatkowych kryteriów, kiedy funkcja ma się zatrzymać. Na ekranie pojawiają się także symbole z funkcją Scatter oraz Wild. Oprócz nich można natrafić na specjalny symbol z księżycem, który odpowiada za Jackpot.

Wolf Gold – przedstawienie rozgrywki

Wolf Gold automat to kwintesencja standardowego automatu do gier. Programiści z Pragmatic Play chcieli, żeby maszyna była jak najprostsza w obsłudze i udało im się to osiągnąć. Grą steruje się z wykorzystaniem 3 przycisków:

  • „+” i „-” – odpowiadają za ustawienie zakładu.
  • Spin (autoplay) – uruchamia losowanie na bębnach. Kliknięcie „Autoplay” włącza okno programowania automatycznej gry.

Aktualna stawka i zakład znajdują się z lewej strony ekranu – tuż obok przycisków informacyjnych. Szczególną uwagę warto zwrócić na ikonę „i”, pod którą kryje się tabela wypłat. W tym miejscu można sprawdzić wszystkie potencjalne wygrane, a także poczytać o szczegółowo rozpasanych funkcjach bonusowych. Czy ktoś się bawi w Wolf Gold demo, czy na pieniądze, powinien bezwzględnie zajrzeć w tę zakładkę.

Oprawa wizualna Wolf Gold stoi na wysokim poziomie, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym. Wszystko zostało stworzone w oryginalny sposób, a trafienie wygranej sprawia, że pojawiają się proste animacje symboli. Całość nie wzbudza ekscytacji, ale nie także nie przeszkadza w tym, co najważniejsze – odpowiednim odbiorze automatu.

Symbole, bonusy i jackpot

Podczas losowania, na ekranie może pojawić się 11 różnych symboli. Większość z nich przyznaje konkretne wygrane za kombinacje, a reszta odpowiada za funkcje dodatkowe, które umożliwiają trafienie bardzo wysokich wygranych. Przy zakładzie wynoszącym 1, symbole, potencjalne wygrane i ich funkcje przedstawiają się następująco.

Symbol x3 x4 x5
J 0,2 0,8 2
Q
K
A
kuguar 0,4 2 8
koń 0,6 4 12
orzeł 0,8 6 16
bizon 1 10 20
wilk (wild)

Oferta bonusów za rejestrację bez depozytu w grze Wolf Gold jest bardzo szeroka. Dostawca Pragmatic Play stworzył wystarczającą ilość nagród dla wszystkich.

Wild Symbol zamienia się ze wszystkimi standardowymi ikonami, ułatwiając uformowanie kombinacji wygrywającej.
Scatter Zapewnia uruchomienie rundy darmowych spinów bez względu na to, czy leży na linii wypłacającej, czy nie. Najważniejsze jest to, żeby na ekranie pojawiły się 3 sztuki.
Darmowe spiny Bonus polegający na tym, że drugi, trzeci i czwarty bęben pokrywa jeden wielki symbol wilka, który znacząco usprawnia trafianie wysokopłatnych wygranych.
Jackpot Runda, która uruchamia się po trafieniu przynajmniej 6 księżyców podczas standardowej gry. Na ekranie losują się ikony księżyca z konkretną wartością i po każdym trafieniu resetuje się licznik re-spinów do 3. Jeśli w ciągu 3 spinów nie pojawi się nowy księżyc, runda się kończy, a gracz otrzymuje sumę ich wartości.

Gdzie można zagrać w Wolf Gold?

Wolf Gold gra jest dostępna w polskim kasynie internetowym Zet. Użytkownicy mogą bawić się w wersji demonstracyjnej (gdzie wszystko działa identycznie jak podczas gry na poważnie) i w dowolnej chwili przełączają się do trybu na pieniądze. Zwłaszcza, że dla każdego nowo zarejestrowanego gracza dostępna jest niesamowita oferta – bonus bez depozytu w postacie 10 darmowych zakręceń na Wolf Gold. Zweryfikuj swój mail po rejestrację i baw się!

Cały serwis Zet casino działa zgodnie z wytycznymi międzynarodowej licencji hazardowej i został dostosowany do możliwości graczy z Polski. Dlatego można liczyć na wszystkie popularne formy płatności internetowej oraz obszerną bibliotekę gier, w której znajdą się tytuły pasujące każdemu fanowi gier losowych.

Co zrobić, żeby zacząć wygrywać w Wolf Gold?

Automat do gier Wolf Gold jest znany przede wszystkim z tego, że umożliwia wygranie naprawdę dużych pieniędzy. Żeby zacząć wygrywać warto najpierw zapoznać się z wersją Wolf Gold bez rejestracji. Tam można opracować optymalną strategię i odebrać wysokość stawki do swoich możliwości finansowych. Jeśli testy przebiegną pomyślnie, można spróbować się w wersji na prawdziwe pieniądze, gdzie zabawa zapewnia całkowicie inny poziom emocji.

Podobne automaty do gier

Wolf Gold wykorzystuje specyficzne schematy, które bardzo często można spotkać w iGamingu. Pragmatic Play często sięga po rozwiązania zastosowane w swoich poprzednich produkcjach, dlatego bez najmniejszego problemu można znaleźć sloty, które będą prezentować podobny poziom rozgrywki. Wśród nich można wyróżnić takie pozycje jak: Mustang Gold, Buffalo King, Great Rhino.

Wolf Gold w wersji mobilnej

Automat został zrealizowany z wykorzystaniem popularnej technologii HTML5. Dzięki temu można się na nim bawić z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową. Gra automatycznie wykryje urządzenie i dostosuje się do niego, prezentując idealną rozgrywkę na telefonie, tablecie i komputerze. To wszystko bez wymogu pobierania jakichkolwiek dodatkowych plików.

Zagraj w Wolf Gold Automat do Gry – Wygraj Fortunę

Wolf Gold to jeden z klasyków swojego gatunku. Z tą produkcją powinien poznać się każdy fan automatów do gier. Maszyna jest nie tylko prosta w użytkowaniu, ale także umożliwia zdobycie bardzo wysokich wygranych. Dodatkowo można ją przetestować w wersji demonstracyjnej, odpowiednio się przygotować i dopiero wtedy zdecydować o przejściu do Wolf Gold na prawdziwe pieniądze. Od tego momentu zaczyna się wielka gra, a trafienie nagrody głównej może odmienić życie gracza.

FAQ

Czy maszyna Wolf Gold jest dostępna za darmo?

Pragmatic Play zawsze udostępnia swoje gry w wersji demonstracyjnej na wszystkich stronach kasyn internetowych i nie tylko.

Czy jest możliwość uruchomienia rundy darmowych spinów w Wolf Gold?

Wystarczy, że gracz trafi 3 symbole z krajobrazem i automatycznie włączą się darmowe spiny.

Chcę zagrać w Wolf Gold na pieniądze. Czy jest taka możliwość?

Prawdziwym przeznaczeniem Wolf Gold jest zabawa na pieniądze. Dopiero wtedy Jackpot nabiera prawdziwego znaczenia.

Czy trzeba pobierać aplikacje z Wolf Gold?

Maszyna działa zgodnie z technologią HTML5, co oznacza, że niczego nie trzeba pobierać – przeglądarka zajmuje się wszystkim.

Szczegóły gry