Pudzianator Graj online Graj online

Pudzianator

  • pudzianator slot za darmo
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Pudzianator za darmo

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski – polski bohater narodowy. Najsilniejszy człowiek na świecie. Wojownik w klatce. Rozsławił Polskę dzięki sile swoich mięśni. Tak mógłby wyglądać wpis na wikipedii odnośnie Pudziana. Tej sylwetki nie trzeba nikomu przedstawiać. Pokłosiem tych wydarzeń jest polska gra hazardowa Pudzianator – która nawet z największego mięczaka zrobi prawdziwego twardziela. Trenerzy personalni zalecają grę Pudzianator jako najlepszy sposób na budowę swojego wymarzonego ciała. Napnij swe wątłe mięśnie, chwytaj za sztangę i do dzieła.

Na naszej stronie możesz zagrać w Pudzianator za darmo. Dostępna tam wersja Pudzianator bez rejestracji wyciśnie z Ciebie ostatnie poty i pozwoli przygotować się do walki w prawdziwym ringu na realne pieniądze. Darmowy sparing jest najlepszym sposobem na przygotowanie się do walki.

Specyfikacja slotu Pudzianator

Twórcą tego specyficznego slotu jest polski deweloper Promatic. Jest to klasyczny slot o 5 bębnach i 27 liniach wygrywających. Minimalny zakład to 0.1 kredytu, maksymalnie aż 1000. Po wybraniu maksymalnego zakładu pojawia się dodatkowe ostrzeżenie o tak wysokim zakładzie. Jest symbol Wild i Scatter. Oba oczywiście z sylwetką Mariusza. Dostępny jest prosty tryb gry automatycznej z wskazaniem tylko ilości oczekiwanych obrotów.

Pudzianator gra nie posiada rund bonusowych, nie ma też trybu gry wieloosobowej. Jackpota także nie uświadczymy. Są za to darmowe spiny, które mogą wystąpić w ilości nawet 405. Dostępna jest także bardzo dobrze przygotowana gra mobilna dla graczy preferujących rozgrywkę w podróży.

Pudzianator – zasady rozgrywki

Cały slot wygląda jakby znajdował się na dużej arenie na środku której odbywają się zawody mieszanych sztuk walki. Po lewej i prawej stronie bębnów znajdują się dwa telebimy z zachęcającym napisem “FIGHT!”. Sterowanie rozgrywką jest intuicyjne. Na środku pasa mistrzowskiego znajduje się trójkąt, który rozkręca bębny. Po jego prawej stronie uruchamiamy grę automatyczną. Po lewej ustawiamy maksymalny zakład jednym przyciskiem.

Kierując się dalej w lewo widnieje przycisk BET służący do precyzyjnego wyboru zakładu. Przy pomocy strzałek zmniejszamy i zwiększamy stawkę. W lewym dolny rogu pod symbolem koła zębatego znajduje się ukryte menu rozwijane w którym można sterować dźwiękiem, włączyć tryb pełnoekranowy lub przy pomocy litery “i” wejść do tabeli wypłat i zasad gry. Znajomość zasad gry, czy to w sztukach walki czy w automatach online, jest zawsze podstawą, którą każdy zawodnik zna na pamięć. W zasadach opisane zostały wszystkie istotne informacje dotyczące maszyny. Tam również można podejrzeć układ linii wygrywających.

Symbole występujące w automacie są nawiązaniem do czasów strongmana i wojownika MMA. Zastaniemy tu opony do przerzucania czy kowadła ze spaceru farmera. Do czasów MMA nawiązują rękawice i pas mistrzowski. Symbole Wild i Scatter zawierają sylwetkę Pudziana.

Bonusy i premie w automacie Pudzianator

Bonusów za rejestracje bez depozytu choć nie ma zbyt wiele to zostały bardzo dobrze dopracowane. Mowa tu przede wszystkim o świetnym trybie gamble, w którym obstawiamy, czy Pudzian trafi swojego przeciwnika czy jednak spudłuje. Wybieramy klikając na jedną z dwóch tablic trzymane przez ring girls. Można zaryzykować całym zakładem albo tylko połową. Jeżeli dobrze obstawimy to gramy dalej. Po pomyłce odpadamy.

Pudzianator online jest także wyposażony w darmowe spiny. Aktywują się one po co najmniej trzykrotnym pojawieniu się scattera na bębnach od lewej do prawej zaczynając od pierwszego. Większość automatów uznaje scatter w dowolnych pozycjach. Tutaj jest inaczej i trochę ciężej jest zdobyć ten bonus. Ciężej, ale samych spinów jest więcej. Producent deklaruje, że może być ich nawet 405. Poniższa tabela przedstawia wygrane przy zakładzie 100 kredytów.

Symbol x2 x3 x4 x5
Free Spins 50 100 200 500
9, 10, J, Q 50 200 1,000
K, A 50 250 1,500
Kowadło, opona 150 500 2,500
rękawice 200 1,000 5,000
Pas mistrzowski 50 250 1,000 10,000

Pudzianator – gdzie grać aby wygrać prawdziwe pieniądze?

W kasynie Vulkan Vegas zagrasz we wspaniałą grę Pudzianator. Jest ono bezpieczne, ponieważ posiada wszystkie wymagane licencje do gry w Pudzianator na prawdziwe pieniądze. Zarówno ta gra i jak i wiele innych, dostępnych w polskim kasynie jest gier jest znakomicie przygotowana dla polskich graczy. Oferowanych jest wiele metod płatności. Podczas gry na prawdziwe pieniądze będzie wymagane wcześniejsze zarejestrowanie się i potwierdzenie swojej tożsamości.

Jak wygrać w grze Pudzianator?

Do każdej ważnej walki należy odpowiednio się przygotować dzięki sparingowi. Twoim sparingiem może być Pudzianator demo w którym gra toczy się o wirtualne żetony. Jest to najlepszy sposób na zapoznanie się z zasadami gry. Grając w wersję demo nie ryzykujesz utraty środków.

Gdy będziesz już grał na prawdziwe pieniądze zaczynaj od niskich zakładów. W miarę nabierania pewności i lepszego poznawania automatu zacznij podnosić stawki. Ta zasada zawsze się sprawdza. Jeśli czujesz, że szczęście dzisiaj sprzyja zaryzykuj w trybie gamble. Przy odrobinie szczęścia do salda dopisane zostaną znaczne ilości gotówki.

Automaty o podobnych cechach

Pudzianator automat to gra, której motywem przewodnim są sporty walki. Jeśli spodobał Ci się klimat walki w klatce musisz spróbować swoich sił w MMA Legends. Warto także zagrać w slot UFC. Oba nawiązują do tematu mieszanych sztuk walki, które za oceanem nazywają się właśnie UFC.

Pudzianator w wersji komórkowej

Slot Pudzianator powstał w technologii HTML5. Jest to standard wśród współczesnych automatów online. Dzięki temu jest możliwa rozgrywka na dowolnym smartfonie, tablecie czy laptopie nawet w podróży. Do gry wystarczy Twoja ulubiona przeglądarka. Nie ma konieczności nic więcej pobierać.

Zagraj w Pudzianator Automat do Gry – Wypróbuj Fortunę

Fani mieszanych sztuk walki nie mogą przejść koło tego slotu obojętnie. Mariusz Pudzianowski wciąż jest idolem wielu polskich mężczyzn. Zarówno tych starszych jak i młodszych. Wielu z nich pamięta jego triumfy na arenie międzynarodowej jako strongmana. W sportach walki po dziś dzień odnosi sukcesy. Sprawdź czy Tobie także uda się wygrać w tej klatce. Nasz Mistrz spogląda na Ciebie z góry i mówi: “Tanio skóry nie sprzedaj!”

FAQ

Czy Pudzianator oferuje darmową rozgrywkę?

Tak, Pudzianator jest dostępny za darmo na naszej stronie.

Czy Pudzianator posiada bonus w postaci darmowych spinów?

Pudzianator oferuje aż do 405 darmowych spinów.

Czy gra w Pudzianator jest dostępna w wersji na prawdziwe pieniądze?

Przy korzystania usług z licencjonowanego kasyna można grać za darmo.

Czy wymagane jest pobranie slotu Pudzianator, żeby zagrać?

Do grania w Pudzianator nie trzeba nie trzeba pobierać oprogramowania.

Szczegóły gry