Mucha Mayana Graj online Graj online

Mucha Mayana

  • mucha mayana slot za darmo
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Mucha Mayana za darmo

Wszyscy kochają gry przygodowe – szczególnie fani maszyn do gier. Mucha Mayana automat to sztandarowy przykład produkcji, która stara się spełnić wymagania graczy. W bibliotekach kasyn internetowych można znaleźć ogrom produkcji, których akcja dzieje się w starożytnych świątyniach lub miejscach, które od setek lat nie są zamieszkane przez ludzi. Tak też jest w tym przypadku. Maszyna od Quickspin przenosi gracza do Ameryki Środkowej, gdzie odkrywa starożytne budowle Majów i przy okazji zdobywa bogactwo, znajdując różne maski i kamienie szlachetne.

Slot przy pierwszym uruchomieniu nie wzbudza szczególnej ciekawości. Wręcz sprzeciwienie – wydaje się nad wyraz prosty. Jednak jest to złudne wrażenie, ponieważ podczas rozgrywki znacząco się zmienia i prezentuje różne oryginalne funkcje specjalne. To z jednej strony łatwy, a z drugiej złożony automat do gier, który odkrywa swoje karty dopiero po głębszym poznaniu. W ten sposób użytkownik wszystkiego uczy się po trochu i nie zostaje rzucony na głęboką wodę.

Jeśli ktoś chce najpierw spróbować zabawy w Mucha Mayana bez rejestracji w wersji demonstracyjnej, może to zrobić na naszej stronie internetowej. Dzięki temu można wszystko odpowiednio przećwiczyć, żeby później bezstresowo przejść do rozgrywki w Mucha Mayana na prawdziwe pieniądze w polskich kasynach.

Charakterystyka rozgrywki – Mucha Mayana

Za wyprodukowanie gry odpowiada popularne wśród graczy studio Quickspin, które ma na swoim koncie wiele światowych hitów. Wśród nich można wyróżnić takie produkcje jak Sakura Fortune, czy Crystal Queen. Mucha Mayana to standardowy wideo slot, który z klasycznego układu symboli, wraz z trafianiem kolejnych kombinacji nieco się rozszerza. Dlatego w podstawowej wersji rozgrywki dostępne są 3 bębny, wyświetlające po 3 spiny. Po pełnym rozszerzeniu się bębnów jest ich 5.

Liczba linii wygrywających także zmienia się w zależności od postępów rozgrywki. Podczas normalnego trybu rozgrywki (9 symboli na ekranie) jest ich 27, a przy trzecim re-spinie, kiedy losuje się po 15 obrazków – 243.

W dolnej części ekranu można ustawiać zakład za pojedynczy obrót bębnów. Najniższa wartość to 0,25; a maksymalna – 100 kredytów (lub równowartość w innej walucie). Szczególną uwagę należy zwrócić na wartość współczynnika zwrotu do gracza, który w tym przypadku wynosi aż 96,6%, co wraz ze średnią zmiennością wyników daje nadspodziewanie dobre rezultaty. Jeśli ktoś stosuje się do podstawowych zasad rozgrywki na automatach, to regularnie będzie odchodził od tej gry z pozytywnym wynikiem.

Twórcy zdecydowali się na zastosowanie oryginalnego systemu rozszerzających się bębnów z mnożnikami wygranych, całkowicie rezygnując z symboli o znaczeniu dodatkowym. Dlatego w Mucha Mayana automat do gry nie spotka się takich funkcji jak Wild, czy Scatter. Nie ma także żadnej rundy bonusowej ani darmowych spinów i Jackpotu. Gracze mają skupiać się na standardowej rozgrywce, polegającej na zwykłych kombinacjach, co w praktyce sprawdza się bardzo dobrze. Gra powstała stosunkowo niedawno, więc jest dostosowana do nowoczesnych technologii, umożliwiających granie na dowolnym urządzeniu przenośnym z dostępem do Internetu i bezdepozytu.

Mucha Mayana – zasady gry i oprawa wizualna

Produkcja ma już kilka lat, ale oprawa graficzna stoi na tak wysokim poziomie, że śmiało może konkurować z dzisiejszymi maszynami. Tło to widok na nieskalaną ludzką ręką od bardzo długiego czasu naturę. Wszędzie jest zielono, a spod warstwy roślin wyzierają starożytne majańskie budowle (ekran gry). Symbole zostały stworzone w specyficznej stylistyce, z wykorzystaniem oryginalnych grafik. Nie ma tutaj miejsca na obrazki znane z innych slotów.

W dolnej części ekranu Mucha Mayana online znajduje się oryginalny interfejs Quickspin, który jest implementowany do wszystkich produkcji studia. Dzięki temu każdy, kto grał przynajmniej w jedną grę od tego dewelopera, już od pierwszych chwil będzie wiedział co robić. Można ustawiać zakład, przyśpieszać rozgrywkę, włączyć automatyczną zabawę, czy ręcznie losować symbole po jednym spinie.

Bardzo ważną funkcję  ma mała ikona z trzema poziomymi paskami, która leży po lewej stronie. To tam przedstawione zostały wszystkie informacje o symbolach, funkcjach specjalnych i tworzeniu się linii wygrywających. Przed rozpoczęciem rozgrywki zawsze należy dogłębnie zapoznać się z tymi informacjami, żeby zoptymalizować swoją zabawę.

W grze pojawia się 8 różnych symboli, które pod względem wygranych można podzielić na dwie kategorie. Przy zakładzie wynoszącym 10 kredytów i kombinacjach, składających się z 5 symboli, wygrane wynoszą:

Symbole Wygrana (x5)
szary, niebieski, zielony, różowy kamienie 3,2
maska żaby, maska ptaka 20
maska jaguara 30
maska majów 60

Wszystkie ikony w Mucha Mayana gra zostały dostosowane do tematyki produkcji i nie mają żadnych dodatkowych funkcji. Twórcy zrezygnowali z symboli specjalnych na rzecz głównej atrakcji z rozszerzającymi się możliwościami automatu oraz zwiększającym się mnożnikiem wygranych.

Funkcje bonusowe Mucha Mayana

Na tym automacie do gier nie ma żadnych funkcji specjalnych związanych z działaniem symboli. Wszystkie obrazki opierają swoje działanie na dostarczaniu określonych wygranych z konkretnych kombinacji (od 3 do 5). Główną atrakcją gry jest system rozszerzającego się ekranu. Kiedy uda się trafić wygraną, slot rozszerza się o 2 miejsca i wykonuje re-spin. Po  trzech kolejnych trafieniach maszyna ma już format 3×5. Z każdym rozszerzeniem zwiększa się także mnożnik wygranych (od 1x do 3x).

Jeśli gra ma już maksymalny format, a dodatkowe wygrane nadal się trafiają, wartość mnożnika wygranych będzie rosła do maksymalnej wartości, wynoszącej 20x. Gdy ktoś chce oswoić się z działaniem funkcji specjalnej, powinien uruchomić Mucha Mayana za darmo, gdzie wszystko przetestuje z użyciem fikcyjnych pieniędzy.

Wypróbuj mucha Mayana za darmo

Mucha Mayana to niezwykle ciekawy automat do gier. Maszyna nie wyróżnia się przy pierwszym poznaniu, ale z czasem bardzo zyskuje w oczach gracza. Całość zabawy oparto o jedną funkcję dodatkową, która zapewnia liczne wygrane w krótkim czasie. Dlatego czasem można odnieść wrażenie, że trafienie kombinacji jest dość trudne, ale jeśli się uda, to z dużym prawdopodobieństwem nastąpi ich wiele – jedna po drugiej.

Wysoki współczynnik RTP oraz proste zasady rozgrywki sprawiają, że to idealna maszyna do gier dla początkujących. Zanim jednak ktoś rozpocznie rozgrywkę na poważnie, zawsze powinien spróbować Mucha Mayana demo, która przybliży działanie maszyny i zapewni odpowiednie przygotowanie do gry na poważnie.

FAQ

Czy Mucha Mayana jest dostępna w wersji bezpłatnej?

Tak, wszystkie kasyna internetowe udostępniają grę w wersji demo.

Czy gra Mucha Mayana oferuje rundę darmowych spinów?

Nie ma standardowej rundy darmowych spinów. Po każdym trafieniu losowany jest jeden re-spin.

Chcę grać w Mucha Mayana na prawdziwe pieniądze. Czy to możliwe?

Rozgrywka za pieniądze to prawdziwe przeznaczenie tej gry. Płatna wersja Mucha Mayana jest dostępna w większości wysokiej klasy kasyn internetowych.

Czy maszyna Mucha Mayana korzysta z nowych technologii i nie wymaga pobierania dodatkowych programów?

Twórcy dostosowali grę do HTML5, co oznacza, że można ją uruchamiać prosto z przeglądarki, bez pobierania dodatkowych wtyczek.

Szczegóły gry