Lucky Lady’s Charm Graj online Graj online
Star Star Star Star Star

Lucky Lady’s Charm

  • lucky ladys charm za darmo
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Lucky Lady’s Charm gra online

Jeśli ktoś już od jakiegoś czasu interesuje się zabawą na automatach do gier, to z pewnością wielokrotnie spotykał na swojej drodze Lucky Lady’s Charm automat. To jeden z ponadczasowych hitów, który pomimo upływu wielu lat i ogromnej konkurencji, nadal znajduje się na szczycie rankingów popularności. Za produkcją stoi studio, które ma bardzo bogatą historię sięgającą 1998 roku. Firma wyprodukowała do tej pory około 400 gier, wśród których można wyróżnić takie hity jak: Book of Ra, Sizzling Hot, czy Lord of the Ocean.

Gra nie wyróżnia się niczym szczególnym. Mało tego – pierwsze wrażenie jest co najwyżej średnie. Gra wygląda bardzo prosto i ma niecodzienny, staroszkolny interfejs. Tematem przewodnim są symbole szczęścia, które są tak ważne przy zabawie w grach losowych. Mimo wszystko twórcom z Novomatic udało się to wszystko połączyć w taki sposób, żeby wynieść grę na wyższy poziom, który zapewnia bardzo pozytywne doświadczenia związane z rozgrywką.

Lucky Lady’s Charm gra jest dostępna na naszej stronie internetowej. Dzięki temu każdy fan automatów do gier może wypróbować ją i to bez żadnego ryzyka. Lucky Lady’s Charm bez rejestracji umożliwia grę z wykorzystaniem fikcyjnej waluty. W ten sposób można sprawdzić działanie automatu i przygotować się na zabawę na poważnie. Automat Lucky Lady’s Charm na prawdziwe pieniądze jest również dostępny w wielu polskich kasynach internetowych. Wystarczy po prostu zalogować się na konto i rozgrywka o pieniądze stanie przed użytkownikiem otworem.

Ogólne informacje o Lucky Lady’s Charm

Producentem gry jest firma Novomatic, która ma na swoim koncie ogromną część hitów z czasów, kiedy automaty do gier dopiero zaczęły pojawiać się w Internecie. Lucky Lady’s Charm online to typowy wideo slot, jakie produkowało się około dekady temu. Gra ma pięć bębnów, na których losuje się po 3 symbole. Wszystkich linii wygrywających jest 10 i gracz może sobie wybrać, ile z nich będzie aktywnych. Zakład ustawia się na trzy sposoby. Gracz wybiera wartość nominału, liczbę linii i postawionych monet. RTP gry to klasyczny poziom 95%, który daje pewność, że od czasu do czasu można trafiać ciekawe kombinacje, a wychodzenie na „plus” jest regularne.

W grze pojawiają się także znane i lubiane funkcje specjalne – Scatter i Wild. Dzięki nim można regularnie natrafiać na wyższe wygrane, a rozgrywka jest na tyle różnorodna, że nie nudzi się nawet przy dłuższym posiedzeniu. Lucky Lady’s Charm bez logowania czy na pieniądze – wszystkie funkcje są zawsze dostępne. Gracz może uruchomić automatyczną rozgrywkę lub bawić się na dowolnym urządzeniu. Mobilna wersja dostosuje się do urządzenia, na którym gra jest uruchomiona.

Funkcje bonusowe gry Lucky Lady’s Charm

Lucky Lady’s Charm automat do gry ma trzy standardowe, doskonale znane wśród użytkowników bonusy bez depozytu. Maszyna została zaprojektowana w taki sposób, żeby na ekranie cały czas działo się coś interesującego. Standardowe trafienia pojawiają się stosunkowo często.

Wild Symbol głównej bohaterki zamienia się ze wszystkimi innymi występującymi w grze symbolami (z wyjątkiem Scattera).
Scatter Magiczna kula wypłaca ponadprzeciętne wygrane i uruchamia rundę bonusową. Obrazki nie muszą znajdować się na linii wygrywającej – wystarczy, że pojawi się od 3 do 5 symboli w dowolnym miejscu na ekranie i można cieszyć się z pieniędzy i rundy bonusowej.
Darmowe spiny Runda bonusowa to 15 bezpłatnych obrotów z 3-krotnym mnożnikiem wypłat. Podczas jej trwania może zostać przedłużona o kolejne 15 spinów bez depozytu. Wystarczy, że na ekranie ponownie pojawią się przynajmniej 3 symbole z magiczną kulą.

Polecamy zapoznać się z Lucky Lady’s Charm bez depozytu, żeby sprawdzić wszystko bez ryzyka i odpowiednio przygotować się do zabawy na pieniądze.

Zasady rozgrywki w Lucky Lady’s Charm

Gra nie zachwyca pod względem wizualnym. Jest bardzo prosta i dzisiaj już nieco archaiczna. Wszystko jest statyczne, a obrazki nie przyciągają uwagi na dłuższy czas. Jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że gra ma ponad dekadę, to można przymknąć na to oko, po czym Lucky Lady’s Charm z pewnością to wynagrodzi – nie bez powodu utrzymuje się na topie przez tyle lat.

Interfejs automatu nawiązuje do stacjonarnych slotów owoce i dzisiaj również prezentuje się archaicznie. Jest dużo przycisków i na początku trzeba poświęcić kilka minut, żeby je wszystkie opanować. Najważniejszy dla początkującego to „info”. Po jego kliknięciu otwiera się okno ze wszystkimi symbolami, wygranymi i informacjami na temat działania bonusów. Po przestudiowaniu tej karty można śmiało rozpoczynać zabawę w wersji Lucky Lady’s Charm demo i opracować swoją indywidualną strategię rozgrywki. Na ekranie pojawia się aż 13 różnych symboli, które prezentują standardowe znaki z kart do gier oraz popularne symbole szczęścia. Przy zakładzie wynoszącym 10, potencjalne wygrane prezentują się następująco.

Symbol x2 x3 x4 x5
9 2 5 25 100
10
J
Q
K 10 50 125
A
lisi ogon 2 25 125 750
biedronka
czterolistna koniczyna 15 75 250
moneta
magiczna kula 20 50 200 5000
główna bohaterka 10 250 2500 9000

Opinia o grze

Lucky Lady’s Charm to niepozorna, ale także niesamowicie ciekawa produkcja, którą powinni poznać wszyscy fani gier Novomatic i nie tylko. Maszyna dzisiaj już nie prezentuje się tak spektakularnie, jak dekadę temu, ale jeśli przymknie się oko na jej niedoskonałości, to z pewnością czas przy niej spędzony będzie udany. Kto wie, być może chodzi o te wszystkie amulety szczęścia wprowadzone do gry. Jedno jest pewne – warto przynajmniej sprawdzić, jak zabawa prezentuje się w praktyce, uruchamiając Lucky Lady’s Charm za darmo i jeśli produkcja spełni pokładane w niej nadzieje, to wtedy można przenieść się do zabawy na pieniądze.

Szczegóły gry