Jammin’ Jars Graj online Graj online

Jammin’ Jars

  • jammin jars online
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Jammin’ Jars gra online

Jammin’ Jars automat do gry to opcja dla graczy, którzy szukają nowych rozwiązań. Wydana w roku 2018 przez Push Gaming gra hazardowa online wprowadza kilka ciekawych elementów do klasycznej rozgrywki, między innymi poprzez zwiększenie ilości bębnów oraz rzędów w grze. Ta kolorowa gra owocowa pozwala na wygraną przy dopasowaniu sąsiadujących symboli, zaś sukces jest możliwy już przy wylosowaniu 5 owoców obok siebie.

W Jammin’ Jars za darmo można zagrać na naszej stronie, nie jest przy tym konieczna rejestracja, dzięki czemu można przećwiczyć grę, zanim zdecydujemy się na zabawę w kasynie online polskim i rozpoczęcie przygody z Jammin’ Jars na prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy automatu Jammin’ Jars

Jammin’ Jars online to slot 3D, z kategorii gier owocowych. Rozgrywka odbywa się na 8 rzędach i 8 kolumnach, a o sukcesie decyduje dopasowanie symboli. Produkt firmy Push Gaming przedstawia się ciekawie.

Rozgrywka w Jammin’ Jars demo prowadzona jest z wykorzystaniem waluty gry o nazwie FUN, minimalna wartość zakładu to 0,2, maksymalna zaś aż 40. Warto zainteresować się tym automatem ponieważ średni zwrot dla gracza na poziomie 96,83% jest dość atrakcyjny w tej kategorii slotów.

Jammin’ Jars gra wykorzystuje zarówno opcję symbolu Wild, jak również Scatter – obu przypadkach jest to obrazek słoika z dżemem. Dla graczy, którzy chcą przyspieszyć rozgrywkę dostępna jest opcja automatycznego odtwarzania, w której można określić limity obrotów, strat oraz pojedynczej wygranej.

Jammin’ Jars automat został zaprojektowany z mechaniką darmowych spinów, które można wygrać jeśli na ekranie pojawią się 3 symbole słoika – nagrodą jest 6 darmowych spinów. Z kolei mechanizmem, którego może brakować części graczy jest Jackpot. Gra Jammin’ Jars została zaprojektowana dla jednego gracza i dostępna jest również w wersji mobilnej.

Bonusy dostępne w grze Jammin’ Jars

Dzięki możliwości gry w Jammin’ Jars bez rejestracji można dobrze poznać mechanikę rozgrywki oraz zastosowane w niej rozwiązania. Autorzy gry zastosowali w niej zarówno mechanizmy znane z innych, podobnych produkcji, jak też swoje własne rozwiązania. Przykładem spotykanym często są symbole Wild i Scatter. W grze Jammin’ Jars obie te funkcje pełni symbol słoika z dżemem.

Jako symbol Wild zastępuje wszystkie inne symbole. W przypadku gdy symbol słoika spowoduje wygraną grupową, przesunie się on losowo na przyległą, pustą pozycję. Każdy symbol słoika ma powiązany mnożnik, którego wartość rozpoczyna się od x1 i wzrasta i 1 po utworzeniu przez symbol słoika dowolnej liczby wygranych grupowych. Ostatnią funkcją słoika jest Scatter – w przypadku pojawienia się co najmniej 3 symboli w dowolnej pozycji zostaje uruchomiona funkcja darmowych gier.

Autorskim bonusem w grze Jammin’ Jars jest funkcja tęczy, losowo uruchamiana dowolnym spadnięciu lub zapadnięciu bez wygranych. W przypadku jej włączenia nad planszą pojawia się tęcza, która dodaje co najmniej jeden symbol Olbrzymiego owocu. Symbole te przekształcają każdą zakrytą przez siebie pozycję w symbol owocu tego samego typu, dając większą szansę na wygraną.  Tabela wypłat w grze przy stawce 0,40 jest następująca:

Ilość owoców Jagody Jabłka, Śliwki Maliny Pomarańcze Truskawki
25 i więcej 4 10 15 25 40
20-24 1,6 4 6 10 16
15-19 1,2 2 3 4 8
12-14 0,4 1,2 1,6 2,5 4
10-11 0,32 0,4 0,8 1,2 2
9 0,24 0,32 0,5 1 1,2
8 0,12 0,24 0,4 0,8 1
7 0,08 0,16 0,3 0,5 0,8
6 0,06 0,08 0,2 0,3 0,6
5 0,04 0,06 0,1 0,2 0,4

Jakie są zasady gry w automacie Jammin’ Jars?

Dzięki opcji gry w Jammin’ Jars bez logowania możemy dobrze poznać ten automat. Jest to tym łatwiejsze, że jest on zaprojektowany bardzo przejrzyście, wszystkie funkcje są dobrze widoczne. Grafika jest żywa, duża ilość kolorów oraz animacje tła, pokazujące dyskotekowe światła nie pozwalają się nudzić.

Środkową część ekranu zajmuje obszar gry, w dolnej części zebrano natomiast wszystkie najważniejsze przyciski. Grając w dowolny automat powinno się zacząć od przeczytania zasad gry, gdzie gracz może znaleźć wszystkie niezbędne informacje oraz wyjaśnienie obowiązujących zasad. W grze Jammin’ Jars wszystkie te opcje są dostępne po naciśnięciu jednego przycisku – w lewej dolnej ćwiartce ekranu, oznaczonego 9 kwadratami.

Po jego kliknięciu pojawi się menu z kolejnymi 5 opcjami, patrząc od góry:

  • symbol domku, pozwalający na wyjście z gry,
  • trójkąt z dwoma półokręgami, pozwalający na personalizację ustawień auto gry, 
  • monety, po kliknięciu na które można ustawić łączną wartość zakładu, 
  • kafelki, które wyświetlą nam tabelę wypłat, 
  • symbol zębatki, pod którym można regulować i wyłączyć dźwięki oraz tryb turbo (upraszczający animacje w czasie gry), 
  • i wreszcie znak “?”, pod którym znajdziemy informacje o grze. 

Na środku ekranu znajdują się pola pokazujące aktualne saldo, wybraną wartość zakładu oraz ostatnią wygraną. Z kolei po prawej stronie gracz znajdzie dwa przyciski – auto play oraz największy “spin” (duży okrąg z dwiema strzałkami), który rozpoczyna pojedynczy obrót bębnów.

Jammin’ Jars w skrócie

Duże znaczenie dla graczy ma możliwość gry w Jammin’ Jars bez depozytu, całkowicie bez ryzyka. Prosta nawigacja, czytelna grafika i klimatyczna muzyka dają gwarancję świetnej rozrywki na długie godziny. Tę pozycję można polecić zarówno doświadczonym, jak i początkującym graczom.

Szczegóły gry