Hot Target Graj online Graj online

Hot Target

  • hot target darmowa gra
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Hot Target slot online

Wśród nietracących na popularności slotów owocówek przychodzimy dziś z recenzją Hot Target, slota online, będącego produkcją Novomatic. Hot Target automat to gra typu hot spot, czyli tradycyjny jednoręki bandyta, w którego możemy zagrać online. Jakkolwiek możemy mieć wrażenie, że niektóre sloty dostosowały swoje warunki do dzisiejszych czasów, to Novomatic jest tutaj bezkompromisowy: maszyna jest stylizowana na automat retro w stu procentach.

U nas masz szansę zobaczyć na własne oczy tego oldschoolowego slota. Hot Target za darmo wystarczy włączyć i sprawdzić, co w sobie kryje. Jeśli jesteś typem gracza, który szuka różnych opcji, zanim wyłoży jakiekolwiek środki, to Hot Target bez rejestracji jest jak najbardziej do twojej dyspozycji. Poniżej znajdziesz nieco więcej informacji dotyczących warunków technicznych i zasad tej gry hot spot.

Specyfikacje techniczne Hot Target

Jak już wspomnieliśmy, Hot Target gra jest maszyną typu hot spot produkcji Novomatic. Grafika jest wiernym odwzorowaniem maszyn barowych, które znamy z lat 90. Motyw gry skonstruowany jest z uwzględnieniem tarczy do darta w towarzystwie jokera i symboli karcianych. Producent wzbogacił grę o takie funkcje symboli, jak:

  • Wild,
  • Scatter,
  • Dwukrotność wygranej,
  • Darmowe spiny.

Pomimo tego, że Hot Target automat do gry wydaje się maszyną maksymalnie oldschoolową, tutaj zagrasz zarówno na komputerze, jak i na telefonie i tablecie.

Co zobaczymy na planszy? Tutaj gra odbywa się na pięciu bębnach, a ilość linii wygrywających waha się od 1 do 9 (jest ona ustalana przez gracza). Zakład na linię w Hot Target online może wynosić minimum 1, a maksymalna stawka to 100 żetonów. To, czy sam odpowiadasz za kręcenie spinem, czy uruchamiasz autoodtwarzanie, zależy od ciebie. Procent zwrotu RTP, jaki podaje Novomatic dla Hot Target, wynosi 95,61%, także jest on porównywalny do innych tego typu maszyn bezdepozytu.

Ogólne zasady gry w Hot Target

Automat do gry online na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco rozbudowany, ale w rzeczywistości większa liczba przycisków do gry świadczy tylko o tym, że każda opcja jest rozłożona w Menu. Na przykład ustawienie linii wygrywających nie odbywa się tu za pomocą przycisków “+” lub “-”, a służą nam do tego osobne guziki, gdzie klikamy konkretną ilość linii. Jest to umyślna technika, która ma na celu odwzorowanie pikselowej grafiki jednorękich bandytów, które kojarzymy z barów. Idąc kolejno przez opcje od lewej, w Hot Target znajdziemy następujące elementy w Menu.

Info Ten przycisk otworzy nam tabelę wygranych, a podwójne kliknięcie sprawi, że otrzymamy informacje o symbolach szczególnych, typu wild i scatter.
Collect To tutaj odbierasz wygraną, jeśli decydujesz się nie wykorzystywać jej do gry.
Line Liczba linii wygrywających. Do wyboru mamy nieparzyste opcje 1, 3, 5, 7, 9.
Bet one Stawka zakładu. Naciskając przycisk odpowiednią ilość razy, zwiększasz stopniowo stawkę za linię. Ponieważ najwyższa kwota na jedną linię to 100, jeśli wybierzesz maksymalną liczbę linii (9), kwota może dojść maksymalnie do 900. Obstawioną wartość całkowitą zobaczysz w polu powyżej menu z napisem Bet.
Autostart Jest to tryb odtwarzania automatycznego.
Start Przycisk uruchamiający bębny.

Od czego należy zacząć? Zdecyduj, jaką stawkę obstawiasz, a następnie wybierz liczbę linii i zakład. Te parametry pomnożone przez siebie dadzą ci właśnie wartość całkowitą twojej stawki.

Symbole

Ogółem w Hot Target mamy 8 symboli, a część z nich pełni dodatkowe funkcje. Klasycznie wygrana następuje po trafieniu 2, 3 lub więcej takich samych symboli, licząc od lewej do prawej na jednej z linii wygrywających. Przedstawmy w tabeli ich wartości i znaczenie.

Symbol x2 x3 x4 x5 Dodatkowa funkcja
Joker 40 320 4 000 20 000 Wild; Zastępuje wszystkie symbole oprócz gwiazdy i tarczy
Zielona sztabka BAR 5 30 200 1 000 brak
Niebieska sztabka BAR 5 25 100 5 brak
Czerwona sztabka BAR 5 15 65 250 brak
Gwiazda 20 135 450 Rozpraszający; 3 lub więcej symboli Uruchamia 10 darmowych spinów
Arbuz, dzwonek 10 40 200 brak
Cytryna, wiśnia, pomarańcza 5 20 100 brak
Tarcza n/a Dodatkowy; gdziekolwiek pojawia się w środkowym rzędzie, podwaja wygraną

Mając rozeznanie w symbolach i ich znaczeniach, łatwiej opanować to, co dzieje się na bębnach. Aby uporządkować dodatkowe funkcje, przygotowaliśmy ich listę poniżej.

Jakie bonusy znajdziemy w Hot Target

Automat Hot Target nie posiada klasycznie rozumianych rund bonusowych, ale trzy z powyżej opisanych symboli gwarantują inne funkcje w celu urozmaicenia gry:

  • Wild: To Joker, który zwiększy szansę na wygraną, zastępując wszystkie oprócz dwóch pozostałych symboli specjalnych.
  • Scatter: Gwiazda, która pojawia się na losowych miejscach i w liczbie trzech uruchamia rundę 10 darmowych obrotów.
  • Mnożnik x2: Tarcza: Jeśli trafisz w środek (czyli tarcza znajdzie się na środkowym rzędzie), twoja wygrana zostaje podwojona.

Każdy gracz powinien zapoznać się z zasadami gry i wartościami symboli, bo dzięki temu jesteś w stanie śledzić to, co dzieje się na ekranie, gdy uruchomimy bębny. Kiedy już zapoznasz się z tym, jak dany slot działa, pora wypróbować jej działanie w praktyce. Najlepszym do tego będzie odpalenie Hot Target demo!

Wypróbuj Hot Target za darmo

Jesteśmy zdania, że nawet najprostszy slot powinien być wypróbowany w bezpiecznych warunkach. Jeśli rozważasz grę w Hot Target na prawdziwe pieniądze, szczególnie wtedy poświęć kilka rund i zagraj w wersję demonstracyjną. Dla nas slot jest kwintesencją klasyki hazardu, ale nie oznacza to, że od razu wypływamy na szerokie wody w kasynie polskim. Dzięki temu, że w środowisku demo gracze mogą sprawdzić częstotliwość padających wygranych, czy obstawić kilka różnych scenariuszy, łatwiej będzie podjąć decyzję o dalszych krokach. Pamiętajmy, żeby grać odpowiedzialnie i opierać swoje szacunki na ostrożnej kalkulacji, by gra była dla nas rozrywką, a nie zaś problemem.

FAQ

Jak zagrać w Hot Target za darmo?

Aby zagrać bez zobowiązań, skorzystaj z wersji demo bez rejestracji dostępnej na naszej stronie i użyj wirtualnych żetonów od producenta.

Czy Hot Target oferuje darmowe spiny?

Tak. Jeden z symboli w Hot Target uruchamia 10 rund darmowych spinów w grze.

Czy jeśli zagram w Hot Target, to mogę wygrać prawdziwe pieniądze?

Taka opcja jest dostępna w kasynach online. Jeśli ci się poszczęści, masz szansę na wygranie środków z Hot Target.

Czy trzeba ściągać aplikację na dysk, żeby zagrać w Hot Target?

Nie. Demo slot jest dostępny u nas na stronie internetowej bez konieczności pobierania żadnej aplikacji.

Szczegóły gry