Hot Party Graj online Graj online

Hot Party

  • Hot Party slot za darmo
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Hot Party gra online

Szum morza, piłka plażowa i piasek — to właśnie recepta na relaks w wydaniu Wazdan. Hot Party online to gra slotowa online, która prowadzi nas na słoneczne wakacje, gdzie beztroska zagląda nam pod parasol, jemy mrożone sorbety, a tempo gry ustalamy my sami! Na pięciu bębnach gry pojawiają się symbole związane z wakacjami, ale i właściwe producentowi klasyki np. dzwonki i siódemki, które przypominają nam o tradycyjnych automatach typu jednoręki bandyta. Wazdan nie byłby sobą, gdyby obok żeglarskich motywów nie wcisnął kilku hazardowych elementów!

Jeśli chcesz odwołać się do tego klimatu i poczuć się jak na urlopie, koniecznie wypróbuj Hot Party bez rejestracji, które wprowadzi cię w tę atmosferę. Ta opcja nic nie kosztuje, więc tym razem na urlopie nie wydasz fortuny! Oderwij się, grając w Hot Party bez zobowiązań i całkiem za darmo, aby poczuć przedsmak wakacji. My już jesteśmy po wycieczce na plażę, której sponsorem jest Wazdan i opisaliśmy szczegółowo wszystko, co należy wiedzieć o grze. Zapoznaj się z poniższą recenzją, która zawiera kolejno opis gry, jej zasady oraz system wygranych i bonusów bez depozytu.

Czym charakteryzuje się Hot Party automat do gry?

Jak to bywa przy rozluźnieniu się na wakacjach, lubimy sięgać do portfela i wydawać spore sumki. Tutaj na szczęście mowa o wersji demo, która przygotuje do gry na tym slocie wideo w polskich kasynach. Załóżmy jednak, że grasz na prawdziwą kasę. Wtedy potrzebujesz od 0,2 do 100 kredytów, rozbieżność jest ogromna! Jeśli zabawę sponsoruje Wazdan, wówczas zagrasz za wirtualne żetony od producenta. W tej grze RTP wynosi nas 96.48%, więc to całkiem niezły wynik. Pamiętajmy jednak, żeby obstawiać tyle, ile możemy pozwolić sobie stracić. W przeciwnym razie gra staje się niebezpieczna, a przecież chodzi o dobrą zabawę.

Jak na klasyka przystało, w Hot Party liczba bębnów wynosi 5, a stała liczba linii wygrywających to 20. Oprócz tego mamy tutaj również scattera, który pojawiając się gdziekolwiek, wciąż przynosi nam wygraną. W Hot Party nie spodziewajmy się jednak wilda, rund specjalnych, czy na przykład jackpotu. Co ważne jednak, mamy tutaj dodany tryb gry ryzyko (tzw. gamble), który jest uwielbiany przez Wazdana. W grach możemy też obracać automatycznie, zarówno na laptopie, telefonie, jak i tablecie. Teraz czas na przedstawienie zasad gry Hot Party krok po kroku.

Regulamin wakacji Hot Party. Zasady gry

Przygotuj się dobrze do swojej rozrywki z Hot Party i poznaj slota. Nie wystarczy ci do tego jedynie spakować slipki i gruby portfel! Radzimy zagrać w Hot Party za darmo i zapoznać się z funkcjami. Naszą rolą jest natomiast opisanie, do czego służą poszczególne przyciski i tym sposobem ułatwienie ci gry hot spot!

Zacznijmy od kwestii stawki zakładu. Udawajmy, że grasz gotówką — ile potrzebujesz? W tym konkretnym tytule masz zakres od 0,20 do 100 kredytów, co czyni go niezwykle dostępnym dla ogółu graczy. Do ustawienia wartości zakładu służą nam przyciski – i + umieszczone w prawym dolnym rogu. Możliwa jest także opcja maksymalnego zakładu, która pozwoli ci zaoszczędzić nieco czasu.

Tabela wygranych Wszystkie 20 linii wygrywających są pokazane na bębnach, aby dać ci obraz tego, jakie zwycięskie kombinacje będą najkorzystniejsze. Przewodnik po rozdaniu znajduje się pod przyciskiem „i” u dołu strony, gdzie uzyskasz wgląd do tabeli wypłat.
Szczegółowe zasady gry Na szczęście Wazdan pomyślał o graczach z Polski i wszystkie informacje zawarte są pod ikonką “?” Opis dotyczy wszystkich szczegółów, a także dokładnie wyjaśnia, na czym polega m.in. gra ryzyko.
Pozostałe tryby W Hot Party znajdziemy także ustawienia dotyczące tempa gry (przycisk ze zwierzątkiem po prawej stronie menu). Mamy obok tego również grę automatyczną, gdzie wybieramy liczbę automatycznych obrotów. Z poziomu przycisku z trzema kreseczkami ustawimy natomiast tryb pełnoekranowy, a także włączymy/ wyłączymy grę ryzyko.

Gotowy do gry? Z taką wiedzą możesz próbować szczęścia, choć jest jeszcze jeden ważny element tej imprezy: bonusy i symbole! Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te kwestie.

Tabela wypłat i dodatkowe funkcje specjalne w Hot Party

Wśród klasycznych opcji Hot Party automat owoce jest zdecydowanie jednym z reprezentantów w swojej kategorii. Z tego powodu nie doszukujmy się tu bonusów specjalnych. Wygrana pada od dwóch do pięciu takich symboli na którejś z 20 linii, licząc od lewej do prawej. Do tego mamy symbol rozproszony scatter, który nie zwraca uwagi na linie wygrywające i rozprasza się po bębnach, jak chce, przynosząc nagrody. Jakie piktogramy spotkamy na wakacjach z Wazdanem? Przedstawiamy je za pomocą poniższej tabeli.

 

Symbol

Wartość symboli x stawka zakładu
x2 x3 x4 x5
Lody BRAK 1 10 50
Piłka plażowa —scatter 0.4 2 10
Siódemka, BAR 0.5 2 5
Kotwica, koło ratunkowe, dzwonek 0.2 0.5 2
Parasol 0.05 0.2 0.5 2

W Hot Party na prawdziwe pieniądze nie możemy zapomnieć o dwóch trybach gry ryzyko:

  • Karcianym,
  • Zaawansowanym,

za pomocą których możemy podwoić wygraną. W pierwszym wystarczy postawić na odpowiedni kolor karty, a wygrana się dubluje. Drugi tryb polega na wchodzeniu po szczeblach drabiny. Tryb ryzyko można w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć i jest to szansa na zwiększenie wygranej, ale pamiętajmy, że niepowodzenie oznacza utratę całej zwycięskiej kwoty. Choć na dobrych wakacjach można się zapomnieć, grajmy odpowiedzialnie, by wakacyjna przygoda pozostała w naszej pamięci dobrym wspomnieniem!

Pocztówka z wakacji. Ocena i porównanie Hot Party

Hot Party nie zostało stworzone po to, byśmy oszaleli na punkcie jego geniuszu. Ta maszyna po prostu spełnia swoją rozrywkową funkcję, zapewniając podstawy w przyjemnym pakiecie, który doceni klientela nastawiona na dobrą zabawę. Brak rund bonusowych i np. Darmowych spinów to mogą być dla niektórych kwestie działające na niekorzyść, ale z drugiej strony mamy tutaj też scattera i dość dobry wskaźnik zwrotu dla gracza.

Ogólnie stwierdzamy, że choć Wazdan nie stworzył tutaj czegoś, co nas powaliło na kolana, to Hot Party jednak jest dobrym klasykiem. Jego prostota będzie się sprawdzać, szczególnie gdy zależy nam na jasnych regułach i łatwej obsłudze. Na plus działa też plażowa tematyka, który wprowadza nas w imprezowo-relaksujący nastrój i przywołuje czas wakacji. Gra sprawdzi się zarówno wśród nowicjuszy, bo łatwo się zapoznać z zasadami, jak i dla tych, którym rozrywka hazardowa jest już dobrze znana.

Szczegóły gry