Gonzo’s Quest Graj online Graj online

Gonzo’s Quest

  • Gonzo’s Quest automat
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Gonzo’s Quest – darmowy automat do gry

Gonzo’s Quest automat do gry przenosi nas w klimaty dżungli Ameryki Południowej, czerpiąc pełnymi garściami z symboliki związanej z konkwistadorami i rdzennymi mieszkańcami tego obszaru. Producentem gry jest firma Netent.

W Gonzo’s Quest online można zagrać za darmo na naszej stronie, całkowicie bez ryzyka i konieczności rejestracji. Dzięki temu można poćwiczyć grę zanim zdecydujemy się na przeniesienie zabawy do naszego polskiego kasyna online, gdzie można już zagrać za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze funkcje automatu do gry Gonzo’s Quest

Firma Netent przygotowała dla graczy klasyczny wideo slot, o 5 bębnach w 3 rzędach, przy aż 20 liniach wygrywających. Podstawową walutą w Gonzo’s Quest demo jest Euro, a stawki zakładów zaczynają się 0,2. Maksymalny zakład w grze to 50 Euro.

Pod względem wysokości RTP Gonzo’s Quest automat plasuje się na średnim poziomie – wartość tego współczynnika wynosi 95,97%. W grze znajdziemy zarówno znane mechanizmy, jak i garść nowości. Klasycznym rozwiązaniem jest symbol Wild, nie ma w grze jednak tradycyjnego Scattera – zastąpiono go tutaj symbolem Free Fall.

Gonzo’s Quest gra ma również funkcję automatycznego odtwarzania, która pozwala na ustawienie nie tylko ilości obrotów bez depozytu (między 10 a 50) kilku zaawansowanych opcji zatrzymania, w następujących sytuacjach:

  • przy dowolnej wygranej, 
  • gdy wygrana przekroczy określoną wartość, 
  • gdy gotówka zwiększy się lub zmniejszy o określoną wartość, 
  • gdy zostanie wygrany Free Falls.  

Nowością jest również funkcja Lawiny (“Avalanche”), która wprowadza mnożnik wygranej jeśli po sobie nastąpi kilka wygrywających obrotów. Darmowe spiny w grze Gonzo’s Quest określane są jako Free Falls, można wygrać ich 10 za każde 3 symbole Złotej Maski. Podczas darmowych spinów można wygrać kolejne bezpłatne obroty.

Możliwość gry w Gonzo’s Quest za darmo jest dużą zachętą, również pomimo braku opcji gry wieloosobowej. Niektórym graczom może brakować w rozgrywce również funkcji Jackpot, ale zdecydowanie dobrą informacją jest dostępność wersji mobilnej tego automatu slotowego.

Jakie bonusy występują w grze Gonzo Quest?

Zarówno wersja Gonzo’s Quest na prawdziwe pieniądze, jak i demo zapewniają ciekawą rozrywkę dzięki zastosowaniu nowych mechanizmów bonusowych, lub odświeżeniu opcji już znanych z innych produkcji tego typu. Pierwszą ciekawostką jest tryb Lawiny, który uruchamia się, gdy na linii jest wygrana. Pierwsze uruchomienie lawiny wprowadza mnożnik x 1 do wygranej, a każda kolejna wygrana zwiększa go, aż do maksymalnie x 5.

Dodatkowo specjalne zasady znajdują zastosowanie w przypadku darmowych spinów – Free Falls. W ich trakcie mnożnik z Lawiny wzrasta, od x 3 aż do x 15 kiedy wygrana padnie 4 lub więcej razy pod rząd. Mnożnik lawiny resetuje się do początkowych ustawień w przypadku każdego spinu bez wygranej.

Kolejną opcją bonusową w Gonzo’s Quest są symbole Free Falls, czyli Złota Maska. Każda linia zawierająca 3 takie symbole daje graczowi 10 darmowych obrotów. Warunkiem jest to, że symbole muszą pojawić się na linii stawki jeden po drugim, od lewej strony.

Symbol Wild w grze to srebrna ikona ze znakiem zapytania, pełni dobrze znaną funkcję zastępując wszystkie inne symbole. W grze pojawiają się zarówno symbole nawiązujące do zwierząt, jak i różnokolorowe maski. Tabela wygranych dla poszczególnych symboli, przy stawce 0,2 jest następująca:

Symbol x3 x4 x5
Błękitna maska 0,5 2,5 25
Zielona maska 0,2 1 10
Brązowa maska 0,15 0,5 5
Fioletowa maska 0,1 0,25 2
Wąż 0,05 0,2 1
Byk 0,04 0,15 0,75
Ptak 0,03 0,1 0,5

Stawki powyżej zwiększają się proporcjonalnie po zmianie wysokości zakładu, aby poznać całą tabelę, również dla wartości maksymalnych warto skorzystać z wersji demo Gonzo’s Quest bez logowania i bezdepozytu.

Funkcje i zasady rozgrywki na automacie Gonzo’s Quest

Niezależnie od tego, czy gramy w wersję Gonzo’s Quest bez rejestracji, korzystając z demo, czy też w prawdziwym kasynie, każdy gracz powinien zapoznać się z zasadami gry, w których znajdzie wszelkie informacje, które będą niezbędne do rozpoczęcia przygody z tym slotem. Aby to zrobić wystarczy kliknąć przycisk oznaczony “i” w lewym dolnym rogu ekranu.

Na szczęście nawigacja po Gonzo’s Quest jest bardzo prosta, gra jest zaprojektowana w czytelny sposób, a wszystkie ważne informacje są dobrze widoczne. Główny ekran gry otacza wysokiej jakości, animowana grafika przedstawiająca ruiny w środku dżungli. Po obu stronach znajdują się ikony z numerami, odpowiadające liniom wygranej – po najechaniu na numer podświetlona zostanie linia. Powyżej bębnów jest pole mnożnika, którego wartość zwiększa się gdy aktywna jest funkcja Lawiny.

Po lewej stronie, w dolnej części ekranu znajdziemy wspomniany już przycisk “i”, który daje nam dostęp do wszystkich informacji o grze. Obok niego jest pole z aktualną stawką, którą można regulować za pomocą suwaka bądź przycisków “+/-”. Na środku ekranu znajdują się dwa przyciski – auto gra oraz największy, zielony przycisk “spin”, oznaczony dwiema strzałkami. Po prawej stronie natomiast widoczne są pola z aktualnym saldem oraz wysokością poprzedniej wygranej.

Najważniejsze informacje

Dużą zaletą tego slotu jest możliwość zagrania w Gonzo’s Quest bez depozytu, korzystając z wersji demo dostępnej na naszej stronie czy w kasynach online. Slot gwarantuje długie godziny ciekawej i emocjonującej rozrywki, dzięki zastosowaniu nowych mechanizmów gry oraz wysokiej jakości, klimatycznej grafice.

Szczegóły gry