Fruit Party Graj online Graj online

Fruit Party

  • Fruit Party za darmo
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Fruit Party za darmo

Fruit Party automat do gry został stworzony przez Pragmatic Play. Gra jest stosunkowo młoda, została wypuszczona w 2020 roku i to widać po nowoczesnej grafice i zaawansowanym podejściu do rozgrywki. Fruit Party zamiast standardowych bębnów, działa na tzw. clustery, a symbole opadają w sposób kaskadowy. Grę Fruit Party za darmo możesz sprawdzić na naszej stronie! Automat Fruit Party bez rejestracji umożliwia przetestowanie gry, dzięki niczym nie ryzykujesz, bo nie stawiasz prawdziwych zakładów! Dopiero gdy poznasz grę, możesz udać się do swojego kasyna i zagrać w Fruit Party na prawdziwe pieniądze.

Co musisz wiedzieć o Fruit Party

Fruit Party to nowoczesny video slot, który nie posiada linii wyrywających. Zamiast tego, ma planszę 7×7 z systemem kaskadowym, a symbole muszą układać się w tzw. clustry. Minimalny zakład wynosi 0.2, a maksymalny 100. Gra posiada wysoki procent zwrotu RTP, 95.48%, co jest dla gracza bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Fruit Party online nie ma symbolu Wild, ale ma Scatter, który uruchamia darmowe spiny – jest to jedyna runda bonusowa, jaka znajduje się w grze. Fruit Party nie posiada automatycznego odtwarzania. Gra nie daje możliwości grania w trybie wieloosobowym, nie posiada także jackpota. Za to umożliwia grę na każdym urządzeniu mobilnym.

Jak zagrać we Fruit Party

Fruit Party automat, ma jedną z najprostszych nawigacji, a to wszystko w otoczeniu kolorowej, wesołej i dopracowanej grafiki oraz sympatycznej muzyczki w tle. Zanim rozpoczniesz, najpierw powinieneś ustawić wysokość zakładu. Wykonujesz to symbolami + oraz -, gdzie dokładnie ustawiasz wartości: bet, coin value oraz total bet.

Gdy ustawisz wysokość zakładu, naciskasz największy przycisk ze strzałkami. Uruchamia on symbole na bębnach. Jeżeli trafisz minimum 5 symboli, czyli cluster, znikają one, a symbole znajdujące się nad nimi opadają, tworząc nowy układ i kolejną szansę na trafienie. Przy niewielkim łucie szczęścia, na jednym zakładzie możesz trafić kilka wygrywających clustrów. Gdy zakończy się runda, należy powtórzyć wszystkie powyższe czynności.

Ustawienia gry znajdziesz w menu. Dokładny opis symboli jest pod przyciskiem informacji (i). Zawsze sprawdź tę sekcję, ponieważ to właśnie tutaj znajdziesz zasady gry umieszczone przez producenta. Oprócz standardowych symboli, które pozwalają wygrywać zakłady, możesz trafić także na złoty symbol Scatter, kory odpowiada za zdobycie darmowych obrotów. Opisujemy go dokładniej w sekcji bonusowej.

Fruit Party gra z bonusem

Fruit Party nie posiada symboli Wild, opcji gry automatycznej, czy gry Gamble, ale ma za to symbol Scatter oraz darmowe spiny:

  • 3 symbole – 10 darmowych obrotów
  • 4 symboli – 11 darmowych obrotów
  • 5 symboli – 12 darmowych obrotów
  • 6 symboli – 13 darmowych obrotów
  • 7 symboli – 14 darmowych obrotów.

Gra posiada Tumble Feature, czyli kaskadowe opadanie symboli oraz Random Multiple Feature – każdy z podstawowych symboli może losowo posiadać mnożnik x2. Poniższa tabela prezentuje symbole oraz ich wartości (dla zakładu 0.2).

Ilość Truskawka Pomarańcza Jabłko Winogrono Śliwka Gwiazda Serce
5 2 1.5 1 0.8 0.6 0.5 0.4
6 3 2 1.5 1 0.8 0.6 0.5
7 3.5 2.5 2 1.5 1 0.8 0.6
8 4 3 2.5 2 1.5 1 0.8
9 5 4 3 2.5 2 1.5 1
10 10 8 6 4 3 2.5 2
11 15 12 9 6 5 4 3
12 30 25 20 10 7 6 5
13 70 60 50 40 30 20 10
14 140 120 100 80 60 40 20
15+ 300 200 180 160 120 80 40

Gdzie możesz zagrać we Fruit Party?

W kasynie Booi masz możliwość gry we Fruit Party. Polske online kasyno to jest bezpieczne, dzięki posiadanej licencji. Ogromną jego zaletą, jest szeroka oferta gier, w której każdy odnajdzie coś dla siebie, a także dużo metod płatności, które są znane także polskim graczom. Możesz tutaj śmiało grać na prawdziwe pieniądze, ale pamiętaj, że w tym celu musisz założyć w kasynie konto.

Jak wygrać grając w Fruit Party?

W grach hazardowych nie ma pewnej wygranej, ale możesz zawsze zwiększyć swoje szanse, jeżeli będziesz trzymać się poniższych zasad:

  • Zawsze przetestuj grę – w tym przypadku możesz grać w Fruit Party demo. Dzięki temu poznasz każdą funkcję i możliwości gry, bez żadnego ryzyka.
  • Stawiaj niewielkie zakłady – niskie zakłady chronią cię przed szybkimi i wysokimi przegranymi, a na długą metę dają możliwość wygrywania satysfakcjonujących sum pieniędzy.
  • Wybieraj gry dodatkowe – jeżeli tylko automat ma taką możliwość, zawsze korzystać z dodatkowych opcji, jak gra Gamble czy inne gry bonusowe.

Zagraj na podobnych slotach

Podoba ci się Fruit Party? Na szczęście wiele innych gier ma bardzo podobny system. Są to między innymi Tiki Fruits od Red Tiger, Fruit Rainbow od Pragmatic Play czy Squish od Revolver Gaming. Wszystkie nie tylko nawiązują tematem do owoców, ale także mają kaskadowy system clustów.

Mobilna gra Fruit Party

W grę Fruit Party możesz zagrać na każdym urządzeniu mobilnym, od telefonów po tablety, zarówno na systemach iOS jak i Android. Nawigacja gry jest dostosowana w całości pod ekran dotykowy, a dzięki kodowaniu HTML5 gra dostosowuje się automatycznie do wielkości ekranu i nie wymaga FlashPlayera.

Wypróbuj Fruit Party za darmo

Fruit Party do doskonały automat owocowy, zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy. Nowicjusze na pewno docenią prostotę nawigacji oraz ich zasad, a z kolei gracze doświadczeni na pewno polubią nietypowy system kaskadowy, który wyróżnia się na tle innych polskich slotów online.

FAQ

Czy Fruit Party jest dostępne za darmo?

Tak, gra posiada darmową wersję demo.

Czy Fruit Party posiada darmowe zakręcenia?

Tak, zarówno wersja na prawdziwe pieniądze, jak i demo, posiadają bonus w postaci darmowych spinów.

Czy grają w Fruit Party mogę wygrać prawdziwe pieniądze?

Tak, ale żeby to zrobić, należy założyć konto w kasynie i zagrać na prawdziwe zakłady, wpłacając depozyt.

Czy Fruit Party wymaga instalacji?

Nie, gra działa bezpośrednio z przeglądarki internetowej, wymaga więc tylko dostępu do internetu.

Szczegóły gry