Fat Rabbit Graj online Graj online

Fat Rabbit

  • fat rabbit automat za darmo
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Szalony króliczek chce zjeść wszystkie marchewki farmerowi. Jemu się to nie podoba, bo plony zostaną zniszczone. Graczowi wręcz przeciwnie. Im więcej króliczek zje tym więcej gracz wygra. Króliczek jest wiecznie nienasycony. Zje każdą marchewkę a przy okazji będzie rósł do niespotykanych rozmiarów. Jeśli będzie potrzeba rolnik zaora całe pole, by nowe marchewki znowu wyrosły. Brzmi ciekawie? Będzie ciekawie! Przekonaj się sam w Fat Rabbit online.

U nas możesz zagrać w Fat Rabbit bez depozytu. Fat Rabbit bez rejestracji jest dostępny za darmo na naszej stronie internetowej. Granie w darmowe wersje gier pozwala dobrze zapoznać się z automatem. Po takim przygotowaniu będziesz gotów spróbować swoich sił w Fat Rabbit na prawdziwe pieniądze. Taka forma rozrywki jest zarezerwowana dla Polskich kasyn online. Pamiętaj, aby korzystać z tych, które mają ugruntowaną opinię i posiadają wymagane licencje.

Cechy slotu Fat Rabbit

Fat Rabbit automat do gry to kolorowy wideo slot o ciekawej blokowej koncepcji. Jego twórcą jest Push Gaming. W grze jest 5 bębnów po 5 symboli na każdym i aż 50 linii wygrywających. Minimalny zakład wynosi 0,25 kredytu, maksymalny to 100 kredytów. RTP wynosi 96,45% co jest naprawdę dobrym wynikiem. Po prostu opłaca się w niego grać.

Są dwa symbole wild. Jeśli pojawią się oba to zadziałają jak scatter i uruchomią darmowe obrotów. Jest dostępny prosty tryb gry automatycznej. Nie ma innych rund bonusowych, jackpota ani gry wieloosobowej. Fat Rabbit automat posiada bardzo dobrze zoptymalizowaną mobilną wersję gry. Gra działa bezproblemowo na różnych urządzeniach mobilnych.

Bonusy w Fat Rabbit

Fat Rabbit online posiada bardzo dobrze rozbudowany system bonusów i nagród. W zasadzie to jego jedna z najmocniejszych stron. Są dwa symbole Wild. Królik zastępuje wszystkie inne. Marchewka też, za wyjątkiem królika. Pojawienie się obu podczas jednego obrotu rozpocznie wspaniałą funkcję darmowych gier.

Na planszy pozostaje królik, który poszukuje marchewek. Gdy tylko pojawi się jakaś w mig do niej podbiegnie, by ją zjeść. Gdy będzie zjadał ich coraz więcej sam zacznie rosnąć. Większy królik to jeszcze więcej symboli wild. Wzrost królika przynosi także kolejne darmowe spiny. Podczas gry pokazuje się dodatkowy specjalny pasek postępu w którym widać na jakim poziomie jest królik, i ile jeszcze musi zjeść aby dalej urosnąć. Jest to dość unikatowy bonus, którego chyba nie zastaniemy w żadnej innej grze.

Jest jeszcze funkcja darmowych żniw. Gdy z pozoru w grze panuje spokój to jest to zapowiedź nadchodzącej funkcji żniw. Od czasu do czasu rolnik siada na swój traktor by posadzić kolejne marchewki. Działają one jak wiele symboli wild. Tabela poniżej przedstawia wygrane dla zakładu 2 kredytów.

x3 x4 x5
Farmer, króliczek 1,6 8 40
pies 1,2 6 32
Wiaderko z wodą 0,8 4 20
Stogi siana 0,64 3,2 12
Żółty pik, czerwony kier 0,4 1,6 4
Zielone karo, niebieski trefl 0,32 1,2 3,2

Zasady Fat Rabbit

Linie wygrywające są tworzone od lewej do prawej. Premiowany jest najwyższy układ na każdej linii wygrywającej i ich suma jest dodawana do całkowitego salda. Wysokość salda jest widoczna na dolnym pasku pod bębnami. Podgląd linii wygrywających jest możliwy w menu pod tabelą wypłat.

Szata graficzna Fat Rabbit demo to jego kolejna mocna strona. Slot jest kolorowy, całym swoim wyglądem nawiązuje do wiejskiego klimatu. Oprawa dźwiękowa również stoi na wysokim poziomie. W tle słychać m.in. śpiew ptaków. Jest piękna słoneczna pogoda, panuje ogólny spokój. Wszystko do czasu pojawienia się wspomnianego króliczka.

Fat Rabbit został podzielony na dwie sekcje. Górna zawiera tylko symbole z gry. Dolna to obsługa całego automatu. Większość mało istotnych funkcji została ukryta w menu. Na pierwszym planie są tylko najważniejsze przyciski. Menu ukryte jest pod małymi kwadracikami w lewym dolnym rogu ekranu. To w nim można zapoznać się z zasadami gry. Zasady gry są pod znakiem zapytania w kółku. Należy się z nimi dobrze zapoznać. Opisane są w nich wszystkie istotne informacje dotyczące gry.

Pozostałe przyciski dolnego interfejsu to:

  • Włączenie i wyłączenie dźwięku – zbędny przycisk. Ścieżka dźwiękowa jest bardzo dobra,
  • Saldo,
  • Zakład całkowity,
  • Strzałka do góry – wybór zakładu,
  • Ostatnia wygrana,
  • Trójkąt w kółku – ustawienia gry automatycznej,
  • Duże zakręcone strzałki – rozkręcenie bębnów. Można też używać klawisza spacji.

Nasza opinia

O tym slocie można pisać długo. Jest on na swój sposób wyjątkowy i ciężko go porównać z jakąkolwiek inną maszyną. Push Gaming wykonał kawał naprawdę fantastycznej roboty. Gra jest bardzo ciekawa. Sielankowy klimat pasuje do wyglądu automatu, symboli, dźwięków i bonusów. Wszystko jest spójne i do siebie pasuje. Stopa zwrotu dla gracza jest wysoka, co daje spore szanse na wygraną dla gracza. Wynik powyżej 96% to bardzo dobry wynik. Nie bez powodu ta gra znajduje się w pakietach z darmowym bonusem bez depozytu w różnych kasynach online. Wisienką na tym marchewkowym torcie są darmowe spiny i rosnący króliczek. Zagraj w Fat Rabbit bez logowania na naszej stronie i przekonaj się jak duży może być królik. Możesz zagrać w Fat Rabbit za darmo.

Szczegóły gry