Cool Bananas Graj online Graj online

Cool Bananas

  • cool bananas slot
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

Cool Bananas – darmowy slot online

Cool Bananas automat do gry to kolorowy, przyjemny slot o tematyce owocowo – wakacyjnej, wykorzystującej banany, małpę, pucharki lodów i podobne symbole do zbudowania nastroju. Automat powstał w studiu NextGen, znanym z ciekawych i wciągających produkcji.

Dobrą wiadomością dla graczy jest, iż na naszej stronie można zagrać w Cool Bananas za darmo, bez konieczności rejestracji. W ten sposób można poćwiczyć grę bez ryzyka, a potem zagrać za prawdziwe pieniądze w polskim kasynie online.

Automat do gry Cool Bananas – najważniejsze cechy

Cool Bananas automat to slot 3d od firmy NextGen, który zachęca do gry prostą, łatwą do opanowania mechaniką rozgrywki. Autorzy zaproponowali klasyczny układ 5 bębnów z 3 rzędami, ale aż 25 liniami wygrywającymi maksymalnie, przy czym gracz ma możliwość samodzielnego ustawienia ilości linii, które obstawia. Minimalny zakład to 0,01 Euro na linię, maksymalny zaś 10 Euro na linię, co po przeliczeniu pozwala jednocześnie obstawić 250 Euro przy każdym obrocie.

Dostępna dla graczy jest zarówno wersja z kasyna online, jak też Cool Bananas demo, która ma dostępne wszystkie funkcje wersji na prawdziwe pieniądze. Pod względem procentu zwrotu dla gracza (RTP) na poziomie 95,05% Cool Bananas lokuje się na często spotykanym w grach tego typu pułapie.

Osoby, które mają już doświadczenie ze slotami podobnymi do Cool Bananas online znajdą tu sporo funkcji znanych z innych produkcji, takich jak choćby symbole Wild (Małpa) oraz Scatter (Banan). Twórcy przewidzieli również prosty tryb automatycznego odtwarzania, w którym wystarczy tylko wybrać ilość gier aby rozpocząć zabawę.

Cool Bananas gra ma również opcję darmowych spinów bez depozytu, które można wygrać kiedy Scatter symbol pojawi się na ekranie 3 lub więcej razy. Dobrą wiadomością jest dostępność wersji mobilnej gry, co pozwala na dobrą zabawę na każdym urządzeniu. Mimo braku trybu gry wieloosobowej oraz funkcji Jackpot gra zapewni dużo zabawy.

Slot Cool Bananas i dostępne w grze bonusy

Grając w Cool Bananas na prawdziwe pieniądze na pewno można poczuć mocniejszy dreszcz emocji, ale również w wersji demo, poprzez dostęp do wszystkich funkcji bonusowych zabawa może być świetna.

Zasady gry są proste, dzięki czemu nawet nowicjusz opanuje je szybko i łatwo. W grze zastosowano często spotykane w tego typu produkcjach symbole Wild oraz Scatter, które urozmaicają rozgrywkę.

Symbolem Wild jest Małpa, która zastępuje wszystkie inne symbole, poza Bananem. W przypadku gdy Wild jest częścią linii wygrywającej, nagroda zostaje podwojona.

W przypadku Scattera, w grze reprezentowanego przez Banana, poza zwykłą wypłatą daje on szansę na wylosowanie darmowych spinów jako bonus bez depozytu za rejestrację, maksymalnie do 40 – za 3 Scattery gracz dostaje 24 spiny, następnie kolejne 8 za każdy Scatter w linii ponad to. Tabela wygranych dla stawki 1 Euro jest następująca:

Symbol x2 x3 x4 x5
Małpa (Wild) 10 100 1000 5000
Dziewczyna 2 25 250 1000
Wieżowce 2 20 100 250
Okulary przeciwsłoneczne, Deser 15 50 200
Litery A, K 10 40 150
Litery Q, J 5 25 125
Cyfry 9, 10 5 20 100
Banan (Scatter) 1 5 20 100

Reguły gry na automacie Cool Bananas

Dużym ułatwieniem, szczególnie dla nowych graczy w przypadku tego slotu jest możliwość gry w Cool Bananas bez rejestracji. Pozwala to lepiej poznać grę, zanim zdecydujemy się przenieść zabawę na realny grunt, do kasyna online. Ma to duże znaczenie, ponieważ zawsze zaczynając grę w nowy automat, gracz powinien przeczytać zasady gry, w których znajdzie wszelkie istotne informacje, pozwalające na bezpieczną i przyjemną zabawę. Aby dotrzeć do tych wiadomości wystarczy kliknąć na symbol opcji, a następnie przycisk oznaczony literą “i”.

Grając w wersję Cool Bananas bez logowania gracz ma dostęp do wszystkich funkcji dostępnych w kasynach, dlatego warto dobrze poznać w ten sposób grę. Nawigacja w tym slocie jest bardzo intuicyjna, a ilość opcji dostępnych na głównym ekranie gry ograniczona do minimum.

Grafika jest dość prosta, ale przez to bardzo czytelna – tło stanowi panorama słonecznego miasta, pełnego wieżowców. Na środku ekranu znajdziemy planszę gry, ponad którą wyświetlone są 3 pola – aktualne saldo, wartość zakładu oraz ostatnia wygrana. jest to rzadziej spotykane rozwiązanie, przeważnie w automatach tego typu co Cool Bananas te informacje znajdują się na dole ekranu.

Kolejna nowością jest ograniczenie ilości przycisków do jedynie 2:

  • w prawym górnym rogu znajdziemy symbol zębatki, dający dostęp do opcji gry, 
  • na środku po prawej stronie duży przycisk “spin” z trójkątem pośrodku, który pozwala na uruchomienie gry. 

Po kliknięciu na symbol zębatki dostaniemy się do dodatkowego menu, w którym można znaleźć kolejne 4 przyciski:

  • regulację głośności, 
  • opcję autoplay, gdzie możemy ustawić ilość obrotów, 
  • przycisk “i” zawierający tabelę wypłat i zasady gry, 
  • symbol 4 monet, pod którym można określić wysokość zakładu (między 0,01 Euro a 10 Euro), oraz ilość linii wygrywających aktywnych w danej rozgrywce – w przedziale między 1 a 25. 

Cool Bananas – podsumowanie informacji o grze

Pomimo prostej grafiki, slot ten gwarantuje dużo zabawy, również dzięki opcji gry w Cool Bananas bez depozytu. Prosta mechanika pozwala szybko poznać zasady gry i opanować je w stopniu gwarantującym zadowolenie z rozgrywki. Klimatyczne efekty dźwiękowe oraz muzyka pomagają wczuć się w klimat całości, uprzyjemniając zabawę.

Szczegóły gry