5 Dragons Graj online Graj online

5 Dragons

  • 5 Dragons za darmo
GRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE Z BONUSEM!

5 Dragons — darmowy automat do gry

5 Dragons automat do gry został wyprodukowany przez dewelopera Aristocrat. Rozgrywka na tej maszynie odbywa się w mitycznej azjatyckiej krainie, w której smoki i inne legendarne ikony poprowadzą Cię do zwycięstwa. W grze dostępna jest zarówno ikona Wild, jak i Scatter, a żeby Twoje szanse były jeszcze większe, będziesz mógł aktywować również funkcję specjalną. Jeżeli chcesz zagrać w 5 Dragons za darmo, możesz to zrobić na naszej witrynie, natomiast teraz przejdziemy do szczegółowego omówienia tej polskiej grze online. Zapraszamy do lektury!

Cechy gry 5 Dragons

5 Dragons automat ma 5 bębnów, 3 rzędy oraz 25 linii wygrywających. Minimalny wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi 90,93%, co jest dość przeciętnym wynikiem. Jeżeli chodzi o wysokość zakładów, to mogą być one zawierane w zakresie od 25. do 3000. kredytów. Funkcję Wild pełni Zielony Smok, a Scatter to Koło z orientalnymi znakami. Dzięki ikonie Rozproszonej będziesz mógł aktywować funkcję Darmowych Spinów, podczas których Mnożnik zwiększy Twoją wypłatę. Jak przystało na nowoczesną maszynę 5 Dragons gra jest dostępna na urządzeniach mobilnych, więc będziesz mógł się nią cieszyć nawet podczas podróży.

5 Dragons — zasady i nawigacja

Grafika tego slota nie należy do najbardziej nowoczesnych, natomiast dzięki zróżnicowanej kolorystyce i efektom wizualnym gra się nie nudzi nawet podczas dłuższych sesji. Pasek nawigacji tradycyjnie znajduje się w dolnej części ekranu. Za pomocą zielonych przycisków „+” i „-” możesz dostosować wysokość stawki. Pod „Total Bet” znajduje się całkowita wartość zakładu, z kolei „Win” określa wygraną, jaką odniosłeś podczas ostatniego losowania. Klikając w „Gamble” po wygranej rundzie, aktywujesz tę funkcję, z kolei „Play” umożliwia wystartowanie bębnów. Tuż obok tego przycisku znajdują się ponownie przyciski „-” i „+”, dzięki którym możesz ustalić liczbę automatycznych obrotów, które ma wykonać ten slot.

„Koło zębate” wyświetla ustawienia, w których możesz manipulować dźwiękiem. Z kolei pod „?” znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dot. tej maszyny, takie jak tabela wypłat, wyjaśnienie funkcji specjalnych, RTP, oraz instrukcja gry.

Oferta bonusowa 5 Dragons

Ikona Wild w 5 Dragons na prawdziwe pieniądze może zastąpić wszystkie symbole w tej grze z wyjątkiem Scatter, który wypłaca nagrody od lewej do prawej. Zielony Smok może pojawić się tylko na bębnach nr 2, 3 i 4.

Aby uruchomić funkcję Darmowych Spinów, będziesz musiał wylosować na planszy przynajmniej 3 ikony Scatter. W zależności od koloru wylosowanego Smoka Twoja nagroda zostanie zwiększona odpowiednim Mnożnikiem. Teraz nadszedł czas, abyś poznał wartość każdego symbolu, jaki może zostać wylosowany w tej grze przy zakładzie wynoszącym 30 kredytów.

Symbol x3 x4 x5
Tygrys 35 100 800
Ryba 30 100 800
Żółw 20 50 300
Czerwone koperty 15 135 300
Smok 50 100 800
A 10 30 200
K 10 20 200
Q, J 10 15 100
„10” 5 15 100
„9” 5 10 100
Scatter 5 10 50

W którym kasynie można zagrać w 5 Dragons?

Jeżeli chciałbyś zagrać w 5 Dragons na realne pieniądze, możesz to zrobić w polskim kasynie internetowym. Zapewnia ono najwyższy poziom bezpieczeństwa, na który składa się prestiżowa licencja oraz technologia szyfrująca SSL, zabezpieczająca wszelkie dane, które udostępnisz na stronie. Operator ten posiada długą listę gier od najlepszych dostawców, w tym slota 5 Dragons, a dla wszystkich nowych graczy oferuje atrakcyjny bonus bez depozytu. Pamiętaj jedynie, że chcąc zagrać na prawdziwe pieniądze, musisz zarejestrować swoje konto.

Co zrobić, żeby wygrać w 5 Dragons?

Każda maszyna posiada swoje unikalne funkcje, które pozwalają na zmaksymalizowanie wygranej. W tym slocie jest podobnie, natomiast najwięcej się nauczysz, gdy przynajmniej na początku będziesz grał w 5 Dragons demo, aby jeszcze lepiej poznać mechanikę i zasady, jakie panują w tym tytule. Stawianie niskich zakładów zawsze jest sensowne, ponieważ sprawia, że masz lepszą kontrolę nad swoim budżetem, a korzystanie z funkcji Gamble, może w krótkim czasie pomóc Ci pomnożyć wygraną.

Podobne sloty

Jeśli chciałbyś zagrać w inne podobne do 5 Dragons online sloty, to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Gry Magic Dragons, Dragon Spin oraz Dragon and Knights posiadają zbliżoną tematykę, niesamowite funkcje specjalne, a wszystkie te tytuły zostały wyprodukowane przez topowych deweloperów takich jak Merkur Gaming czy Microgaming.

5 Dragons na urządzenia mobilne

Za sprawą niesamowitego rozwoju technologii, w obecnych czasach możesz cieszyć się grami hazardowymi w każdym miejscu. Slot 5 Dragons bez rejestracji jest dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych wyposażonych w systemy Android, iOS oraz Windows Phone za sprawą technologii HTML5. Nie musisz pobierać żadnej aplikacji, wystarczy, że uruchomisz mobilną przeglądarkę i włączysz grę.

Podsumowanie

Produkt od Aristocrat to bez żadnych wątpliwości jakościowa maszyna, która wpadnie w gusta zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy gier hazardowych. Posiada ona standardowe ikony Wild i Scatter, a dzięki dodatkowym funkcjom specjalnym zwiększa potencjał wygranej. Pomimo staromodnej grafiki, efekty dźwiękowe nadrabiają zaległości.

Zagraj już teraz w tego slota, korzystając z naszej witryny i walcz o najwyższe nagrody!

FAQ

Czy mogę wygrać pieniądze, grając w 5 Dragons w kasynie?

Tak! Warunkiem jest posiadanie konta.

Czy muszę pobierać 5 Dragons, aby grać?

Nie jest konieczne pobieranie tej gry, ponieważ jest ona dostępna w każdej mobilnej przeglądarce.

Czy mogę grać w 5 Dragons za darmo?

Tak! Możesz to zrobić na naszej witrynie.

Czy w 5 Dragons znajdę funkcję Darmowych Spinów?

Tak! Gra ma funkcję Darmowych Spinów.

Szczegóły gry